Biz olalım


Şehir:

Ankara

Medeni Durum:

Bekar

Etnik Köken:

Türk

Burç:

Yengeç

Boy:

185

Kilo:

84

Sigara Kullanımı:

Hayır

Alkol Kullanımı:

Hayır

Merhaba, İsmim; Murat, Üniversite mezunuyum. Boşanmış bekarım, yaş;52, Ankara’da ikamet ediyorum. Yılın bazı dönemleri Antalya’da yaşıyorum. 05382504683 İşim; Sigortacılık ve fırsat oldukça amatör olarak(belgesel,kamu spotu vb.)oyunculuk işiyle de ilgileniyorum.
1 yıl gibi bir süre içinde emekli olmayı ancak, çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum. Anlaşabileceğim kişide fiziki özelliklerden ziyade, kişisel özelliklerin karşılıklı uyumlu ve uygun olduğunda ciddi arkadaşlık kurmak istiyorum. Aynı frekanslarda olup, enerjimizin tutması yeterlidir. Anlaşıldığı takdirde geleceğe dair bir adım atılır.
Her insan gibi sevmek ve sevilmek istiyorum.
Yaş ve benzeri(dil,din,ırk,medeni durum,vb.)kriterlerim yoktur.Sevince,anlaşınca aranılan hiçbir kriter yerini bulmuyor.
Mutlu olmak için şehir değiştrebilirim.Herşey insanlar içindir.
Çevreci ve hayvanseverim.
”ERKEK KADINI DEĞİL,KADIN ERKEĞİ SEÇER.” bu sözü doğru buluyorum.Ben de buralara bazı profilleri beğenmeiş olsam bile ilk yazan olmayı tercih etmiyorum.Özgüvenin olan biriyim.Ancak;Önyargılı olmadığım ve alışılmış kriterlerim olmadığından ilk adımı hanımlardan bekliyorum.
Arkadaşlıkta yada evlilikte mahremiyete değer veririm.Benim için samimi,anlayışlı,sıcakkanlı yerine göre mesafeli,vefalı olması yeterlidir.Birbirimizden hoşlanmamalıyız.
fotojenik biri olmamakla birlikte resimler şahsıma aittir.Kitabın kapağından ziyade içine bakmalı bir insan,ambalajın güzelliği çoğu zaman yanıltıcı olabilir.
Çok birşeyler yazmaya lüzum görmedim.İnsan yazılandan ziyade tanıdıkça anlaşılır.
Eş ve arkadaş arayanlarında hayallerine kavuşmasını ümit ediyor.
Tanışmak isteyenlerin mesajlarını yada aramalarını bekliyorum.Yanlış analşılırım diye aramaktan çekinmeyin,anlayışlı ve sırdaş biriyimdir.05382504683
Sevgi ve Saygılarımla.

Biz olalım

Bir Cevap Yazın

Başa dön